Zapraszamy po wyjątkowe, eleganckie wzory zaproszeń ślubnych. Od nowoczesnych, minimalistycznych wzorów po styl glamour i ręcznie zdobione zaproszenia płatkami złota. 

NOWOCZESNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE CZYLI PROSTOTA GÓRĄ

Nowoczesne zaproszenia na ślub to nie tylko prosta forma. To także efektownie dobrane czcionki, które tworzą atrakcyjną kompozycję. To odpowiedniej jakości papier, na którym będzie się dobrze prezentował druk i pozostałe dodatki. Nowoczesne zaproszenia to umiejętnie dobrane złocenia krawędzi kartek, które sprawią, że Wasze zaproszenia ślubne będą wyjątkowo eleganckie. Nieodłącznym dodatkiem będzie pieczęć z laku, którą można umieścić na głównej karcie zaproszenia bądź na kopercie.

MODNE ZAPROSZENIA Z KALKĄ I LAKIEM

Kalka i pieczęć z laku to nieodłączny atrybut współczesnej papeterii ślubnej. Są to elementy, dzięki którym zaproszenia weselne będą się wyróżniały i uzyskają elegancki szyk. Transparentną kalkę można wykorzystać do stworzenia prostych, eleganckich opasek na zaproszenie, które można jeszcze dodatkowo udekorować przyklejoną na środku pieczątką z laku. Drugi pomysł na wykończenie to transparentna obwoluta z kalki. Do środka wkładamy wszystkie karty zaproszenia. Obwolutę możemy zamknąć już tylko samą pieczęcią lakową lub owinąć sznurkiem czy tasiemką.

MINIMALISTYCZNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE TO SZYK I ELEGANCJA

Minimalistyczne zaproszenia weselne to przede wszystkim prostota i elegancja. Tego typu wzory są ponadczasowe. Bardzo ważną rolę odgrywa tu kaligrafia, kompozycja i odpowiedni dobór czcionek, gdyż one same już są w sobie ozdobą. W zaproszeniach minimalistycznych najczęściej panuje biel, a brzegi zaproszeń są proste, nieszarpane jak w innych stylach. do zaproszeń polecamy ewentualnie dołożyć delikatne złocenie krawędzi lub pieczęć z laku, najlepiej w kolorze białym. Na koniec koperta w kolorze białym, czarnym, a może transparentna?

ZAWSZE W MODZIE ZAPROSZENIA ŚLUBNE BOHO

Zaproszenia w stylu boho to połączenie lekkości, romantyzmu i elegancji. Do wyboru jest dużo dodatków, dzięki którym osiągniecie odpowiedni charakter zaproszenia. Do zaproszeń na ślub boho polecamy jasne pastelowe koperty, szarpane brzegi zaproszeń, można dodać także trochę złoceń na krawędziach kartek, a na koniec zaproszenie można przewiązać szyfonową wstążką. Wariantów jest bardzo dużo!

ZAPROSZENIA ŚLUBNE ZE ZŁOTEM NIE TYLKO NA ŚLUB GLAMOUR

Nasze pozłacane zaproszenia na ślub to "must have" najnowszych trendów w papeterii ślubnej. Zaproszenia są pokrywane ręcznie płatkami złota, jest to bardzo pracochłonne, ale za to jaki efekt! Złotem można pokryć krawędzie zaproszeń jak i koperty. Takie złote zaproszenie wpisuje się zarówno w styl glamour jak i nowoczesny.  

Nasze zaproszenia są wykonywane z dbałością o wszystkie szczegóły. Do produkcji wykorzystujemy plotery laserowe, które pozwalają nam uzyskać efekt lekkich koronkowych wycięć na okładkach. Dzięki temu możemy zaoferować wiele oryginalnych i nietypowych wzorów zaproszeń na ślub.

EKOLOGICZNE ZAPROSZENIA NA ŚLUB ZAWSZE MODNE

Wiele naszych zaproszeń wykonujemy przy użyciu papierów ekologicznych, co daje niecodzienne efekty. Zwłaszcza polecamy połączenie papieru ecru z papierem eko brązowym. Tak wykonane zaproszenia weselne świetnie się wpisują w styl rustykalny.

WZORY ZAPROSZEŃ NA ŚLUB DOPASUJ DO SWOJEGO STYLU

Zapraszamy - od finezyjnych koronkowych wzorów, przez różne motywy kwiatowe, roślinne, po wycięte postacie Państwa Młodych. Szczególnie popularne wśród naszych klientów są wzory zaproszeń ślubnych przedstawiające Młodą Parę, przewiązane sznureczkami z dodatkowymi bilecikami. Są także dostępne zaproszenia dwukartkowe z dodatkową wkładką rsvp.

ZAPROSZENIA NA ŚLUB Z PERSONALIZACJĄ I DO SAMODZIELNEGO WYPEŁNIENIA

Wszystkie nasze zaproszenia mają wliczoną w cenę całkowitą personalizację. Oprócz wpisania danych dotyczących uroczystości wpisujemy także imiona i nazwiska gości. Zaproszenia ślubne z personalizacją wg Twoich upodobań.

ZAPROSZENIA ŚLUBNE W STYLU RUSTYKALNYM, BOHO, GLAMOUR, VINTAGE

W zależności od wybranego koloru papieru zaproszenie będzie pasowało do odpowiedniego stylu. Zaproszenia czarno-złote bądź granatowo-złote to styl glamour. Natomiast połączenie papieru ecru z papierem brązowym ekologicznym daje efekt, zależności od wybranego wzoru, zaproszenia w stylu boho lub rustykalnego.

ELEGANCKIE ZAPROSZENIA ŚLUBNE  ZAWSZE SĄ PONADCZASOWE

Obojętnie, który wzór zaproszenia weselnego wybierzesz oraz wersję kolorystyczną, gwarantujemy, że Twoi goście będą zachwyceni. Zaproszenia możesz zamówić z personalizacją lub bez personalizacji. Możesz podać także własny tekst i dostosować zaproszenie do innej uroczystości. Do każdego wzoru zaproszeń możemy przygotować pozostałe dodatki jak winietki na stół czy zawieszki na butelkę. W efekcie powstaną bardzo eleganckie zaproszenia na ślub.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl