Ważne wydarzenia w życiu rodziny warte są ich godnego upamiętnienia. Uroczyste okazje jak ślub, Komunia czy też Chrzest Święty z pewnością należą do tego grona. Jeżeli interesują Cię zaproszenia z tej okazji oraz pozostały asortyment jak podziękowania dla gości z okazji przybycia, to w naszym sklepie znajdziesz fantastyczne produkty. Do zaproponowania nietuzinkowe zaproszenia oraz drobne, lecz szczególne upominki, które mogą stać się wspaniałym wyrazem wdzięczności. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że nawet niewielkie przedmioty mogą mieć ogromną wartość.

Pamiątki z Chrztu Świętego i Komunii Świętej to forma podziękowań dla gości za obecność w wydarzeniu

Chrzciny i Komunia to niezwykle istotne sakramenty nie tylko dla dziecka, ale także dla każdego członka rodziny wychowanej we wspólnocie chrześcijańskiej. Wielu rodziców chce podziękować przybyłym gościom za ich obecność i wsparcie w tak ważnym wydarzeniu. Niestety dobór odpowiedniego prezentu nigdy nie jest łatwy. Wiemy o tym doskonale, dlatego chcemy Ci pomóc podjąć dobrą decyzję.

Postaw na pamiątki o wartości symbolicznej, które będą użyteczne. W taki charakter upominku idealnie wpisują się drewniane magnesy oraz podstawki pod kubki z naszej oferty. Oba produkty to idealna pamiątka wspomnianych sakramentów, gdyż nie będą wyłącznie dekoracją zbierającą kurz.

Drewniane magnesy w kształcie chmurki i serduszka z okazji Chrztu Świętego lub Komunii

Można je zamieścić na lodówce, gdzie będą przypominać przybyłym gościom o tym niezwykle ważnym wydarzeniu. Posłużą również jako akcesorium do przyczepienia listy zakupów. Drewniane magnesy w kształcie chmurki lub serduszka spiszą się doskonale jako forma podziękowań dla gości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl