Poinformuj swoich gości o planowanym ślubie i wyślij im Save the Date w formie drewnianego magnesu na lodówkę. Do wyboru masz mnóstwo przepięknych wzorów. Goście na pewno nie zapomną o Twojej uroczystości.

ZAPROSZENIA SAVE THE DATE 

Planujesz ślub lub inną uroczystość? Zanim wyślesz przyszłym gościom właściwe zaproszenia minie jeszcze dużo czasu. Warto wysłać najpierw tzw. zaproszenia ślubne Save the Date, żeby goście mogli sobie zarezerwowali czas na Twoją uroczystość. Świetnym rozwiązaniem będą drewniane magnesy na lodówkę. Do magnesów można dołączyć także kartkę z dodatkowymi informacjami oraz kopertę.

SAVE THE DATE MAGNESY

W naszej ofercie znajdziesz nietuzinkowe wzory drewnianych magnesów Save the Date w różnych kształtach, od motywów botanicznych po eleganckie, proste serca. Napisy na magnesach są wykonywane techniką grawerowania. Do magnesów Save the Date można domówić kartki z nadrukiem np. strony internetowej dotyczącej przyszłego wesela lub inne informacje. 

SAVE THE DATE PO POLSKU

Save the Date po polsku to znaczy mniej więcej "zarezerwuj datę". Jest to coraz częściej pojawiający się element papeterii ślubnej, choć najlepiej swoją funkcję Save the Date będzie pełnić drewniany magnes na lodówkę. Goście na pewno nie zapomną o Twojej ważnej dacie, a przy tym zostanie im pamiątka na dalsze lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl