Nasze zaproszenia wywołują zachwyt u gości! Polecamy szczególnie oryginalne i bardzo eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty lub Pierwszą Komunię Świętą. Wszystkie wzory można dodatkowo zamówić z ręcznym złoceniem brzegów kartek. 

zaproszenia na Chrzest i Komunię Świętą

GOTOWE PERSONALIZOWANE ZAPROSZENIA NA CHRZEST / KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ LUB DO WYPISANIA

Wszystkie zaproszenia możecie zamówić w formie spersonalizowanej lub wykropkowane do dalszego uzupełnienia ręcznie brakujących informacji. Najczęściej zostawia się wykropkowane miejsce do wpisania zaproszonych osób, ale także można zostawić kropki, tam gdzie jeszcze nie jest np. znany adres uroczystości czy data albo godzina.

ZAPROSZENIA NA 1 KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ LUB CHRZCINY DLA CHŁOPCA LUB DZIEWCZYNKI

Nasze wzory zaproszeń są tak przygotowane, żeby można je było użyć i dla chłopca i dziewczynki. Można zmieniać kolor imienia np. z niebieskiego na różowy, można także dobrać odpowiednio kolor koperty. Zwłaszcza, że obok standardowego białego koloru do wyboru jeszcze są kolory różowy, niebieski czy zielony. W nagłówku zaproszenia można umieścić samo pojedyncze imię dziecka jak również imię i nazwisko.

WZORY ZAPROSZEŃ IDEALNIE PASUJĄ I NA CHRZEST, I NA KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ, NA CHRZEST I ROCZEK ITP.

Zaprezentowane wzory zaproszeń można wykorzystywać do różnych uroczystości. Dzięki uniwersalnym wzorom świetnie będą pasować do takich uroczystości jak Chrzciny czy Pierwsza Komunia Święta. Dodatkowo cześć wzorów będzie się nadawała do połączenia takich okazji jak zaproszenia na Chrzest Święty i Roczek, Chrzest i Urodziny, Chrzest i Ślub czyli zaproszenie 2w1.

ELEGANCKIE MINIMALISTYCZNE ZAPROSZENIA BIAŁO ZŁOTE NA KOMUNIĘ I CHRZCINY

Szczególnie polecamy nasze zaproszenia dodatkowo zdobione płatkami złota, które są ręcznie nakładane na brzegi kartek. Taki detal wspaniale wykańcza papeterię, a złoto pięknie się mieni w świetle. Wszystkie dostępne wzory zaproszeń można zamówić z tym rodzajem wykończenia.

BOHO, RUSTYKALNE ZAPROSZENIA NA KOMUNIĘ LUB CHRZEST ŚWIĘTY Z PERSONALIZACJĄ

U nas każdy znajdzie odpowiedni wzór dla siebie. Od prostych, minimalistycznych, przez delikatne, akwarelowe grafiki wianków, krzyży, gołąbków, kwiatów, po styl glamour zaproszeń na Chrzest i Komunię z rwanymi brzegami i dodatkowym złoceniem krawędzi kartek. Zaproszenia są standardowo jednostronne, ale w zależności od potrzeby jest możliwość zamówienia dodatkowej wkładki lub druku tekstu na drugiej stronie zaproszenia.

RELIGIJNE ZAPROSZENIA NA CHRZEST I KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

Chrzest Święty oraz Pierwsza Komunia Święta to przede wszystkim uroczystości religijne. Dlatego przygotowaliśmy część wzorów z motywami religijnymi. Na zaproszeniach znajdziecie przepiękne, akwarelowe grafiki krzyża, gołąbków oraz kielichów. Wszystkie wzory będą pasować zarówno do Chrztu, jak i Komunii. Zamawiając zaproszenie możecie połączyć także dwie uroczystości w jedną jak Chrzest i Urodziny dziecka, Chrzest i Ślub rodziców.

NIETYPOWE WZORY ZAPROSZEŃ KOMUNIJNYCH I NA CHRZINY

Zawsze staramy się przygotować produkty wyróżniające się na rynku. Nie podążamy za trendami, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy poszukują nietuzinowej papeterii na Pierwszą Komunię Świętą lub Chrzest. U nas zamówisz zaproszenia personalizowane, ale także w wersji do wypisania. Dostępne są wzory zarówno uniwersalne jak i religijne. Zaproszenia mogę być w stylu prostym, minimalistycznym, boho, rustykalnym oraz glamour. Kolorystyka papeterii może być niebieska, różowa, zielona, biszkoptowa czy brzoskwiniowa. Krawędzie zaproszeń mogą być proste, ale także można zamówić kartki z szarpanymi brzegami oraz pokrywane ręcznie płatkami złota - idealne wykończenie do stylu boho.

ELEGANCKIE, IMIENNE ZAPROSZENIA NA CHRZEST DZIECKA LUB I KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

Każda udana i zapięta na ostatni guzik uroczystość zaczyna się od eleganckich zaproszeń, a Chrzest  Święty oraz Komunia to jedne z najważniejszych sakramentów w życiu człowieka. W związku z tym polecamy przygotowaną przez nas unikatową, oryginalną papeterię. Zaproszenia można dostosować zarówno do chłopca jak i do dziewczynki. Można od razu wydrukować imiona i nazwiska gości, można także zostawić puste miejsce do późniejszego uzupełnienia. Zaproszenia mogą być uniwersalne np. na Urodziny, Roczek, Ślub, Chrzest, Komunię, mogą mieć także charakter religijny. Można zamówić zaproszenia 2w1 na Chrzest i Roczek albo np. na Ślub i Chrzest, Chrzest i Urodziny. Zaproszenia mogą być w kolorystyce niebieskiej, różowej, zielonej - w zależności od wydrukowanego koloru imienia dziecka lub dobranej koperty do zaproszeń.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl