Oryginalny prezent na Złote Gody dla rodziców czyli z okazji 50 rocznicy ślubu. U nas także elegancki prezent na Rubinowe Gody, czyli na 40 lecie ślubu oraz prezent na Diamentowe Gody czyli z okazji 60 rocznicy ślubu. Szczególnie polecamy ponadczasowe obrazy drzewka z grawerem i okolicznościowymi napisami.

Złote Gody / Rubinowe Gody / Diamentowe Gody

PAMIĄTKA / PREZENT NA ZŁOTE GODY

Fajne pomysły na obdarowanie rodziców czy dziadków - prezent na 50 rocznicę ślubu. Idealnie będzie pasować do Złotych Godów drzewko ze złotym serduszkiem z grawerem. Tego rodzaju pamiątka nie będzie się kurzyć gdzieś na półce, ale będzie zawsze eksponowana na honorowym miejscu w domu. Pamiętaj - po zmianie tekstu to będzie idealna pamiątka dla rodziców w dniu ślubu.

PREZENT NA 40 ROCZNICĘ ŚLUBU / RUBINOWE GODY

Zastanawiasz się jaki prezent na Rubinowe Gody? Polecamy obraz drzewko dla rodziców z czerwonym serduszkiem na którym są wygrawerowane data oraz napis Rubinowe Gody. Najpiękniejsze prezenty dla rodziców tylko u nas!

NIESPODZIANKA NA ZŁOTE GODY

Zapraszamy do odwiedzenia wszystkich działów pracowni, gdyż jest tam wiele inspirujących produktów, które można dostosować do każdej uroczystości i Waszych potrzeb.

PREZENT NA 50 ROCZNICĘ ŚLUBU / ZŁOTE GODY

Zbliża się ważna data dla Twojej rodziny i nie wiesz co podarować bliskim? Zapraszamy po personalizowane, eleganckie prezenty na 50 rocznicę ślubu w dodatku w modnym trendzie eko. Bardzo lubimy drewno i za jego pomocą tworzymy te wszystkie cuda. Przejrzyj więcej zakładek w sklepie, bo wszystkie pozostałe produkty też możemy dostosować do Twoich potrzeb. Szczególnie się polecają efektowne obrazy wykonane z mchu i drewna.

PAMIĄTKA NA 60 ROCZNICĘ ŚLUBU / PREZENT NA DIAMENTOWE GODY

Do oferty dołączyło także eleganckie drzewko - prezent na 
Diamentowe Gody. Spraw swoim rodzicom lub dziadkom oryginalny prezent z tak wyjątkowej okazji jaką jest 60 rocznica ślubu. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl