Zaproszenia ślubne z delikatnym złoceniem na krawędziach lub narożach kartek. Zaproszenia i zawiadomienia idealne do stylu boho, glamour czy nowoczesnego.

POZŁACANE ZAPROSZENIA NA ŚLUB CZYLI DETALE W ROLI GŁÓWNEJ

Nic nie zrobi większego wrażenia na Waszych gościach niż eleganckie zaproszenia ślubne z misternie złoconymi brzegami kartek. Złoto się pięknie mieni w świetle i dodaje papeterii ślubnej wyjątkowego szyku. Zaproszenia z tak wykończonym detalem są bardzo uniwersalne. Mogą nawiązywać do stylu glamour, boho, klasycznego a nawet w przy odpowiedniej grafice zaproszeń nawet do stylu minimalistycznego.

ZAPROSZENIA WESELNE ZE ZŁOTEM TO POMYSŁ NA NIECODZIENNĄ PAPETRIĘ ŚLUBNĄ

Zaproszenia ślubne pozłacane to prawdziwe rękodzieło. Płatki złota nakłada się ręcznie. Jest to czynność bardzo pracochłonna, ale warta swojej ceny. Efekt jest oszałamiający i niezapomniany. W ten sam sposób można pokryć złotem krawędź koperty jak również inne dodatki typu winietki czy zawieszki na butelkę.

ZŁOCONE ZAPROSZENIA NA WESELE I NA KAŻDĄ OKAZJĘ JAK KOMUNIA, CHRZEST

Nic tak nie podkreśli wyjątkowej okazji jak ekskluzywna papeteria ślubna. I tu idealnym detalem wykańczającym jest ręczne złocenie krawędzi zaproszeń. Płatki złota są nakładane ręcznie. Efekt jest przepiękny, a złoto się wspaniale mieni w świetle. Wszystkie nasze wzory zaproszeń polecamy także do innych okazji jak chrzest czy komunia święta. Teksty można dowolnie personalizować, można podać także własny tekst.

ZAPROSZENIA MINIMALISTYCZNE NA ŚLUB Z DELIKATNYM ZŁOCENIEM

Polecamy zaproszenia w minimalistycznym stylu z lekkim muśnięciem złocenia na krawędziach kartki. Taki detal współgra z ogólną koncepcją oraz nadaje ekskluzywnego wykończenia. Do kompletu można zamówić pozostałe elementy papeterii ślubnej jak winietki, zawieszki na alkohol czy karty menu. Wszystko w jednym stylu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl