W czym przynieść obrączki do ślubu? Rozwiązaniem może być drewniana szkatułka na obrączki. Na wieczku można umieścić okolicznościowy napis, a środek można wypełnić bardzo popularnym naturalnym mchem chrobotkiem. Druga propozycja to drewniana podstawka z plastra brzozy, którą można także w pełni spersonalizować.

DREWNIANE SKRZYNECZKI, PUDEŁKA NA OBRĄCZKI

Eleganckie pudełka na obrączki wykonane z drewna. Skrzyneczkę można spersonalizować. Na górze można umieścić dowolny napis oraz znak graficzny, w środku także jest miejsce na dodatkowy tekst typu Mąż, Żona czy Miłość. Po ślubie można szkatułkę zostawić na pamiątkę jako pojemnik na biżuterię. 

KOMPLET ŚLUBNY - PUDEŁKO NA OBRĄCZKI I SKRZYNKA NA KOPERTY

Warto do skrzyneczki na obrączki dopasować drewniane pudełko na koperty weselne. Zestawy będą ozdobione tym samym motywem zdobniczym i dowolnym tekstem. Do zestawu można domówić w tym samym stylu skrzynki na alkohol, księgę gości czy koszyczki ratunkowe.

RUSTYKALNE PUDEŁKO NA OBRĄCZKI

W zależności od wybranego motywu zdobniczego oraz użytej czcionki do napisów, pudełka i skrzynki będą pasowały do uroczystości w stylu rustykalnym, nowoczesnym czy boho.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl