podziękowania dla Rodziców prezenty

Podziękowania dla Rodziców na wesele – wzruszająca pamiątka.

Rodzina służy wsparciem nie tylko w dzieciństwie, ale przez całe życie – także podczas skomplikowanej organizacji ślubu i wesela. Dlatego tak wiele osób decyduje się na wyróżnienie opiekunów w tym wyjątkowym dniu. Jak sprawić idealny prezent mamie oraz tacie? Nowożeńcy mają niezwykle szeroki wybór. W sklepie internetowym Jot Studio znajdziesz produkty, które pozwolą Ci na podziękowania dla Rodziców, takie jak:

• drzewko – to inaczej ramka, która zawiera wyszczególnione powody, za które para młoda chce okazać wdzięczność opiekunom. Prezent składa się z grawerowanych serduszek z napisami takimi jak zaufanie, miłość, wsparcie, dobre rady. To tylko kilka z wielu przykładów. Drzewko to można powiesić na ścianie, gdzie będzie cieszyło oczy i przywoływało pozytywne wspomnienia związane ze ślubem;
• grawerowany obraz – jest on ozdabiany pięknym, estetycznym bukietem kwiatów oraz personalizowanym napisem. Upominek możesz zarówno postawić, jak i powiesić na ścianie. Za pomocą eleganckiej drewnianej ramki wyrazisz wdzięczność na indywidualny sposób. Obraz to piękne podziękowanie dla Rodziców, które może pozostać pamiątką nawet dla przyszłych pokoleń.

Dodatkowy upominek dla opiekunów.

Co więcej, wśród niepowtarzalnych produktów znajduje się także prośba o błogosławieństwo. Za pomocą tego prezentu poprosisz Rodziców o tradycyjne przedślubne spotkanie. Jest on wykonany z drewnianego materiału otoczonego mchem. Możesz skorzystać z gotowego tekstu lub stworzyć własną wersję.

Ten rodzaj grawerowanych ramek ułatwia zarówno przekazywanie ważnych próśb, jak i wyrażanie wdzięczności w dniu ślubu. Produkty takie jak personalizowany obraz lub drewniane drzewko pomogą ująć Twoje podziękowanie w niezwykle elegancki sposób.
Drewniane i grawerowane podziękowania dla Rodziców – spraw radość najbliższym członkom rodziny!

Przyjęcie ślubne to bez wątpienia bardzo wzruszający moment dla nowożeńców i ich rodzin. Jak sprawić, aby opiekunowie poczuli się wyróżnieni i docenieni? Wybierz niepowtarzalne podziękowania dla Rodziców, które będą trwałą pamiątką z wesela. Drewniane drzewko lub grawerowany obraz pomoże wyrazić wdzięczność w pięknej formie. Sprawdź nasze propozycje prezentów już teraz!

Podziękowania dla Rodziców Chrzestnych od Państwa Młodych.

Potrzebujesz podziękowania dla innych osób z Twojej rodziny? To żaden problem. Pamiętaj, że każde z prezentowanych upominków można modyfikować i dostosować do innej okazji lub innej osoby. Dany upominek można zamienić nawet w prezent świąteczny czy bożonarodzeniowy. Każdy z przestawionych wzorów można modyfikować i przygotować na podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych, które wręczycie w trakcie wesela. 

Najpiękniejsze podziękowania dla Rodziców w dniu ślubu.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Kilka lat temu pojawił się bardzo miły zwyczaj wręczania podziękowań Rodzicom lub innych życiowym opiekunom. Nasza pracownia wyszła na przeciw oczekiwaniom i proponuje szereg oryginalnych podziękowań. W zależności od wzoru można umieścić po prostu słowo "Dziękujemy" lub dłuższy tekst albo sentencję w zależności od potrzeb. Nie zapomnijcie o Dziadkach i Chrzestnych - im także warto podarować upominek.

Kochani Rodzice dziękujemy za........

To najczęściej używane hasło we wzorach podziękowań, które zamawiacie. Daje ono bardzo dużą dowolność w kształtowaniu treści pamiątek dla Rodziców. Napisy na sercach są dowolne i możecie podać własne teksty, dzięki czemu nasze projekty podziękowań wyróżniają się oryginalnością i kreatywnością. Górny napis można oczywiście zmienić np. na "Kochani Dziadkowie dziękujemy za...". Można zamówić także podziękowania w obcym języku.

Pomysły na podziękowania dla Rodziców od Młodej Pary.

Polecamy szczególnie obrazy drzewka z grawerowanymi listkami w kształcie serduszek. Górne i dolne napisy można zmieniać. Dla szukających podziękowań w stylu eko polecamy obrazy z naturalnym mchem ze Skandynawii i drewnem. Drewniane elementy można wygrawerować w dowolny napis. Piękną pamiątką dla Rodziców będą także obrazy z wygrawerowanymi w drewnie różnymi życzeniami czy sentencjami. Osobną grupę stanowią obrazy wykonane przy użyciu złotego lustra. Lustrzane elementy pięknie się mienią w świetle i gwarantują efekt "Wow" u obdarowywanych osób.

Pamiątka dla Rodziców wręczana na ślubie.

Zajmujesz się organizacją własnego wymarzonego wesela? Czas ślubu to doskonały moment, aby wyrazić wdzięczność za miłość i wsparcie opiekunów. Warto postawić na podziękowania dla Rodziców w formie wyjątkowego prezentu lub pamiątki. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szereg urokliwych drewnianych upominków, takich jak unikalne drzewko lub grawerowany obraz. Możesz także odpowiednio spersonalizować upominek i wręczyć prezent Rodzicom lub Dziadkom np. z okazji Złotych Godów.

Prezent na podziękowanie dla Mamy Taty Dziadków Chrzestnych.

W tak pięknym dniu wesela uhonorujcie osoby szczególnie bliskie Waszemu sercu. W naszym sklepie internetowym posiadamy szereg wzorów eleganckich podziękowań dla Rodziców lub innych osób. Jeśli szukacie stylu eko, to polecamy upominki z naturalnym mchem ze Skandynawii. Jeśli szukacie stylu glamour, to zapraszamy po pamiątki z efektem złotego lustra. Każde podziękowanie można dowolnie spersonalizować i przygotować łącznie dla Rodziców lub osobno dla Mamy, Taty, Babci, Dziadka czy Rodziców Chrzestnych.

Pamiątki dla Rodziców na weselu.

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu Rodziny. Okazja do spotkania wielu osób, którym Państwo Młodzi zawdzięczają miłe wspomnienia z wakacji, rodzinnych uroczystości, wspólnych wyjazdów czy pięknych prezentów świątecznych. Jest to okazja do okazania wdzięczności i wręczenia Rodzicom podziękowań w formie eleganckiego obrazu z wygrawerowanym tekstem. Tego typu podziękowania możemy przygotować dla innych osób z Waszej rodziny jak Rodzice Chrzestni, Dziadkowie, a nawet Świadkowie. 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl