Dzień ślubu to jeden z najszczęśliwszych dni w naszym życiu. Każdy chce go zachować w pamięci na długo, a my znamy niezawodny sposób na to, aby tak właśnie było. Przyszłym Parom Młodym proponujemy oryginalne księgi gości weselnych wykonane z drewna. Kolejne karty będą Wam przypominać o momencie, w którym w otoczeniu bliskich przysięgaliście sobie miłość.

drewniana księga weselna KSD2 drewniana księga weselna KSD2
Producent: Jot Studio
Cena:

115,00 zł

szt.
zobacz więcej
księga gości czarne karty KSD3 księga gości czarne karty KSD3
Producent: Jot Studio
Cena:

115,00 zł

szt.
zobacz więcej

Księga gości weselnych z drewna

Tworzymy przedmioty na wyjątkowe okazje – ślub jest z pewnością jedną z ważniejszych uroczystości i wydarzeniem, które wymaga specjalnej oprawy! Powstające w naszej pracowni drewniane księgi wpisów weselnych to urocze pamiątki z ciekawymi detalami. Dbałość o szczegóły to dla nas priorytet! Zadbaliśmy m.in. o piękną okładkę z okolicznościowym grawerem. Po weselu księgę gości możecie schować pośród pamiątek lub powiesić ją np. na ścianie.

Każda z naszych ksiąg jest unikalna – wykonujemy je z drewna, a poszczególne deski różnią się od siebie odcieniem czy obecnością sęków. Rustykalny charakter pamiątki docenią miłośnicy tego stylu i naturalnych dodatków.

Choć podobne księgi z wpisami gości spotkamy najczęściej na weselach, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście wykorzystali je w trakcie jubileuszu, chrzcin lub innej ważnej uroczystości.

Księga gości – oryginalna i personalizowana

Ważne jest dla nas to, aby do każdego z naszych klientów podchodzić indywidualnie. Stąd możliwość personalizacji artykułów i dodawania autorskich napisów. Największą radość i satysfakcję sprawia nam uśmiech naszych klientów, którzy dostają od nas dokładnie to, czego oczekują.

ALBUM DREWNIANY

Dla tradycjonalistów proponujemy albumy drewniane z personalizowaną okładką z drewna. Napisy można dowolnie zmieniać, dostosowując do wymaganej okazji. Standardowo kartki w środku są w kolorze ecru, ale jest możliwość zamówienia księgi gości z czarnymi kartkami.

RUSTYKALNA KSIĘGA GOŚCI

Nic tak nie pasuje do uroczystości w stylu wiejskim, boho czy rustykalnym jak drewniana księga gości. Zwłaszcza, że jest możliwość, przy modelach do powieszenia na ścianie, doboru odpowiedniego koloru drewna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl